Uroczystości i imprezy szkolne

Dzień Patrona Szkoły

28.04.2017 roku odbyły się uroczyste obchody Dnia Patrona Szkoły dla uczniów gimnazjum i starszych klas Szkoły Podstawowej. Młodzież pokazała piękno piosenki przedwojennej w uwspółcześnionej aranżacji. Przedstawienie zaczęło się od piosenki „Jak za dawnych lat”.

2017-05-09 więcej

Dzień Patrona Szkoły

28 kwietnia obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Patrona. Z tej okazji uczniowie klas I – III uczestniczyły w uroczystym apelu przygotowanym                                           przez klasę III a integracyjną. Wspominaliśmy historię powstania Szkoły Podstawowej nr 8 i wydarzenia                     II Wojny Światowej.

2017-05-03 więcej

Miejski etap XXXIV edycji Konkursu Recytatorskiego Poezji Polskiej już za nami!

W poniedziałek 13 marca odbyły się miejskie eliminacje do Wojewódzkiego Konkursu Recytatorskiego Poezji Polskiej. Po raz kolejny organizatorem tego etapu rywalizacji był Zespół Szkół nr 3.

2017-03-14 więcej

W Zespole Szkół nr 3 otwarto nowy obiekt sportowy.

31 stycznia Prezydent Miasta Wejherowa pan Krzysztof Hildebrandt dokonał uroczystego otwarcia zadaszonego lodowiska stałego. Inwestycja została zrealizowana przez Gminę Miasta Wejherowa przy dofinansowaniu przez Ministra Sportu i Turystyki ze środków Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej w ramach Programu Rozwoju Regionalnej Infrastruktury Sportowej.

2017-02-01 więcej

Jasełka w naszej szkole

Boże Narodzenie to czas magiczny,przepełniony rodzinnym ciepłem, radością i miłością. 21 grudnia w klimat świąt wprowadziła uczniów naszej szkoły klasa VIa . Słowa i kolędy płynące ze sceny uświadomiły nam jak ważna jest miłość, dobroć i bezinteresowność.

2016-12-21 więcej

Święto Odzyskania Niepodległości

10 listopada obchodziliśmy w naszej szkole Święto Odzyskania Niepodległości. Uczniowie starszych klas szkoły podstawowej i gimnazjum mieli możliwość uczestniczyć w przedstawieniu, które z powodu remontu hali sportowej odbywało się w niecodziennych warunkach - na holu.

2016-11-24 więcej

Wybory do SU

Podajemy oficjalne wyniki dzisiejszych wyborów! Nowym przewodniczącym Zarządu Samorządu Uczniowskiego został Bartosz Baranowski, zdobywca 227 głosów! Jego zastępca to od dzisiaj: Karolina Domagała (168 głosów)! Pozostałymi członkami zarządu są: Maciej Konkol (45), Marcelina Miotk(44) i Julia Zadomska (42). Gratulujemy!

2016-10-13 więcej

Pasowanie pierwszoklasistów Szkoły Podstawowej nr 8

29 września 2016 roku uczniowie klas pierwszych Szkoły Podstawowej zostali uroczyście przyjęci w poczet uczniów Szkoły Podstawowej nr 8.

2016-10-13 więcej

Nowy rok szkolny 2016/2017

W czwartek, 1 września, zaczął się kolejny rok szkolny. Uczniowie, a także licznie przybyli rodzice, uczestniczyli w uroczystym rozpoczęciu, które poprowadziła Dyrektor ZS nr 3 – pani Danuta Czernewska.

2016-09-06 więcej

Najlepsi z najlepszych

Zgodnie z tradycją naszej szkoły pod koniec czerwca odbywa się uroczyste spotkanie Dyrektora szkoły z rodzicami uczniów, którzy w minionym roku szkolnym osiągnęli wybitne sukcesy naukowe, sportowe i artystyczne. Jest to forma podziękowania szkoły rodzicom za trud włożony w wychowanie ich dzieci oraz przyczynienie się do odnoszenia przez nich tak wspaniałych sukcesów, a także gratulacji z tego powodu.

2016-06-24 więcej