Wybory Książki Naszych Marzeń

Drodzy Uczniowie, macie jedyną i niepowtarzalną okazję wybrać tytuły książek, nowości wydawniczych, które zostaną zakupione do naszej szkolnej biblioteki. Wystarczy wziąć udział w ankiecie internetowej, do której link znajdziecie poniżej. Pomyślcie jakie książki chcielibyście przeczytać, wybierzcie trzy, które wydają się Wam najbardziej interesujące. Ankieta będzie aktywna do 20 listopada 2015 roku. Książki, które zdobędą najwięcej głosów zostaną kupione do biblioteki i będziecie mogli je wypożyczać :)

Książki naszych marzeń