Bezpieczny nastolatek w świecie cyfrowym

wróć do wszystkich
Wróć do wszystkich
Z uwagi na wiele zagrożeń z którymi spotykają się młodzi ludzie w Internecie, Komenda Wojewódzka Policji w Gdańsku zorganizowała zajęcia profilaktyczne z uczniami oraz konkurs dla uczniów klas ósmych pod hasłem ,, Bezpieczny nastolatek w świecie cyfrowym”.

Konkurs obejmował  szkoły województwa pomorskiego. Z naszej szkoły wzięły  udział uczennice:

z klasy VIIIb : Julia Kozłowska, Anna Łaga, Lena Frankowska

z klasy VIIIc : Iga Minorowicz, Maja Malek, Vanessa Płocka

W konkurencji brało udział 48 grup uczniów , których zadaniem było przygotowanie krótkiego filmiku negującego hejt, mobing i inne zachowania destrukcyjnie wpływające na funkcjonowanie młodego człowieka w grupie rówieśniczej.

Uczennice: Julia Kozłowska, Anna Łaga i Lena Frankowska zdobyły drugie miejsce .

Nagrody i wyróżnienia zostały wręczone na uroczystej gali finałowej, która odbyła się w sali kina Helios w Gdańsku dnia 25.04 2024r.

Zdjęcia uczestników gali i konkursu
DANE

Kontaktowe