PLANETA MLEKA

Dostawca naszego szkolnego mleka - firma „PRESS” S.C. z Redy zorganizowała konkurs plastyczny pod hasłem „Planeta Mleka”. Zgodnie z założeniami konkursu, autorzy prac mieli dać się ponieść fantazji i narysować – jak wyobrażają sobie tytułową „Planetę Mleka”

2017-06-14 więcej

Dni Czytania Dzieciom

W piątek 9 czerwca zakończyły się w naszej szkole Dni Czytania Dzieciom w ramach ogólnopolskiej akcji Cała Polska Czyta Dzieciom.Akcję zainaugurowała Pani Dyrektor, czytając naszym najmłodszym uczniom z klasy 1A i dając tym samym przykład uczniom gimnazjum i szóstych klas szkoły podstawowej, którzy czytali dzieciom wybraną dla nich literaturę.

2017-06-13 więcej

Międzyszkolny Turniej Interdyscyplinarny dla klas III

W środę 7 czerwca w Szkole Podstawowej nr 11 odbył się XI Międzyszkolny Turniej Interdyscyplinarny dla klas trzecich. Uczniowie wszystkich szkół wejherowskich zmagali się z zadaniami z różnych dziedzin (ekologia, geografia, przyroda, matematyka, język polski, język angielski).

2017-06-12 więcej

Szlakiem Alfabetu Kaszubskiego

Uczniowie języka kaszubskiego z klas pierwszych wybrali się na poszukiwania elementów znanej piosenki kaszubskiej „Kaszëbsczé nótë”, które rozmieszczone są w naszym mieście i mają postać kamiennych rzeźb.

2017-06-12 więcej

Owocowy sukces klasy 5c!!!

Miło nam poinformować, że zwycięzcami tegorocznej edycji konkursu „Warzywa i owoce – nie zaszkodzi zjeść!” dla szkół podstawowych organizowanego przez Polskie Stowarzyszenie Ochrony Roślin zostali uczniowie klasy 5c!!!

2017-06-09 więcej

Spotkanie z autorami książki historycznej

7 czerwca kilku uczniów klasy III e gimnazjum wraz ze swoim wychowawcą, a jednocześnie nauczycielką historii – p. Krystyną Naczk, a także z p. Edytą Bryc – również nauczycielką historii, wzięli udział w spotkaniu z autorami książki pt.: „Członkowie TOW „Gryf Pomorski” w KL Stutthof. Działalność – aresztowanie – obóz”.

2017-06-08 więcej

WYPRAWA NA RANCZO KLAS IA I IID

W słoneczny poniedziałek 5 czerwca 2017 r. uczniowie klas I a i II d wybrali się wraz z opiekunami na wycieczkę na ranczo Wild West Ranch w Rumi. Tam mieli możliwość sprawdzenia się w roli żołnierzy oddziałów specjalnych.

2017-06-07 więcej

„Misja Tatry”- relacja z podhalańskiej przygody klasy 2B i 2C gimnazjum

Nasza wyprawa obfitowała w wiele niezapomnianych przeżyć! Pokonywaliśmy nie tylko górskie szlaki ale i własne słabości….

2017-06-07 więcej

Podróż nigdy się nie kończy … – relacja z wycieczki szkolnej klasy IA, IC, ID, IIIA i IIIB

Te piękne słowa Ryszarda Kapuścińskiego odzwierciedlają uczucia wszystkich uczestników wycieczki, która odbyła się w dniach 22- 26.05.2017r. W czasie jej trwania mieliśmy okazję odkryć wiele ciekawych miejsc, a tym samym poznać nowe karty polskiej i europejskiej historii:

2017-06-06 więcej

DZIKA AFRYKA

Wielką radość sprawiło dzieciom z klasy IIIc ogłoszenie wyników, ostatniego już w tym roku szkolnym konkursu plastycznego Wejherowskiego Centrum Kultury pod tytułem „Dzika Afryka”. Zebra, żyrafa , małpka i słonie pomogły dwóm uczennicom zdobyć uznanie jury.

2017-06-06 więcej

środa, 23 sierpnia 2017 r.
Dziś imieniny: Apolinarego, Miły, Róży