Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] ZAMKNIJ

Kontakt

Zespół Szkół nr 3
ul.Nanicka 22
84-200 Wejherowo
www.zs3.edu.pl
zs3@zs3.edu.pl
tel.: 58 672 17 15
fax: 58 672 78 51

Zdolnych motywować, słabszych inspirować, sportowców kreować, wszystkich integrować.

1971-1997

1996/1997

język polski - opiekun p. Danuta Czernewska

  • Bladowska Beata
  • Piotrowska Hanna
geografia - opiekun p. Irena Papke ◦
  • Derezińska Anna
  • Mikołajczyk Aleksandra
  • Mucha Dominika
  • Sieradzka Dorota
  • Kwiecińska Agata
opiekun p. Zofia Lietzow
  • Cicholska Anna
  • Demusiak Monika
fizyka - opiekun p. Alina Żuk ◦
  • Frąckowiak Karol
historia - opiekun p. Janina Kurzyniewska
  • Bianga Piotr
  • Bladowska Beata
opiekun p. Hanna Chuderska
  • Będźmirowski Tomasz
biologia - opiekun p. Elżbieta Adamczyk
  • Pawlak Marta
  • Krzywosińska Aleksandra
  • Selewska Dominika
chemia - opiekun p. Gabriela Zegzuła
  • Dombrowski Mariusz
  • Jakubowski Łukasz
język angielski - opiekun p. Joanna Jakubowska
  • Bęźmirowski Tomasz
1995/1996

język angielski

  • Byliński Tomasz
matematyka - opiekun p. Maria Makaruk
  • Jasiński Konrad
  • Koszałka Marek
geografia - opiekun p. Irena Papke
  • Macholl Jacek
  • Kwiecińska Agata
  • Mikołajczyk Aleksandra
  • Kowalik Łukasz
  • Mucha Dominika
historia - opiekun p. Janina Kurzyniewska
  • Bianga Piotr
opiekun- p. Krystyna Naczk
  • Małgorzata Żala
fizyka - opiekun p. Alina Żuk
  • Jasiński Konrad
chemia - opiekun p. Gabriela Zegzuła
  • Byliński Tomasz
biologia - opiekun p. Elżbieta Adamczyk
  • Olczyk Beata
  • Wenta Ramona
  • Krzywosińska Aleksandra
1994/1995

język polski - opiekun p. Danuta Czernewska

  • Wasyl Anna
  • Wej Joanna
  • Rucińska Magdalena
opiekun p. Lucyna Czerniejewska
  • Węsierska Joanna
matematyka - opiekun p. Maria Makaruk
  • Jasiński Konrad
geografia - opiekun p. Irena Papke
  • Pawelec Michał
  • Hazuka Marzena
  • Macholl Jacek
  • Szumska Alicja
  • Kowalik Łukasz
  • Marjański Jakub
  • Kwiecińska Agata
  • Mikołajczyk Aleksandra
opiekun p. Zofia Lietzow
  • Kowalski Marcin
  • Jankę Sławina
  • Rudzińska Agnieszka
biologia - opiekun p. Elżbieta Adamczyk
  • Wasyl Anna
chemia - opiekun p. Gabriela Zegzuła
  • Kucharska Dorota
  • Trznadel Maciej
fizyka - opiekun p. Alina Żuk
  • Niklewski Adam
1993/1994

język polski - opiekun p. Danuta Czernewska

  • Daszkiewicz Piotr
  • Torbicka Joanna
opiekun p. Ewelina Roszman
  • Kaźmierczak Izabella
biologia - opiekun p. Elżbieta Adamczyk
  • Hramitko Agnieszka
  • Skóra Michał
  • Adamczyk Karolina
  • Janas Justyna
  • Daszkiewicz Piotr
geografia - opiekun p. Irena Papke
  • Hazuka Marzena
  • Szumska Alicja
  • Pawelec Michał
  • Marjański Jakub
chemia - opiekun p. Gabriela Zegzuła
  • Staśkowiak Tomasz
  • Priebe Adam
1990/1991

język polski - opiekun p. Danuta Czernewska

  • Kurpiewska Monika
opiekun p. Ewa Wołodźko
  • Sildatke Magdalena
matematyka - opiekun p. Maria Makaruk
  • Sildatke Magdalena
1989/1990

język polski - opiekun p. Danuta Czernewska

  • Peplińska Izabella
historia - opiekun p. Brygida Błędzka
  • Lilla Marcin
biologia - opiekun p. Elżbieta Adamczyk
  • Krawczyk Ewa
  • Szramkowska Małgorzata
matematyka - opiekun p.Elżbieta Kowalik
  • Biederman Bartosz
geografia - opiekun p. Irena Papke
  • Sildatke Magdalena
  • Berman Ryszard
  • Redman Bartosz
  • Leśnik Izabella
  • Krzywosińska Magdalena
1988/1989

język polski - opiekun p. Waleria Wysocka

  • Stec Katarzyna
  • Wrona Karolina
  • Malinowska Magdalena
matematyka - opiekun p. Maria Makaruk
  • Sychowski Waldemar
biologia - opiekun p. Elżbieta Adamczyk
  • Wrona Karolina
  • Malinowska Magdalena
  • Szmuda Joanna
geografia - opiekun p. Irena Papke
  • Berman Ryszard
  • Sildatke Magdalena
  • Sychowski Waldemar
  • Redman Bartosz
  • Zelewski Adam
1987/1988

biologia - opiekun p. Elżbieta Adamczyk

  • Wrona Karolina
  • Malinowska Magdalena
  • Szmuda Joanna
geografia - opiekun p. Irena Papke
  • Sychowski Waldemar
  • Marzena Rodhe
1986/1987

geografia - opiekun p. Irena Papke

  • Połchowski Marek
  • Sychowski Waldemar
  • Prochera Marcin
  • Reszke Jarosław
  • Lipka Beata
1984/1985

biologia - opiekun p. Eugenia Korzeniowska

  • Ludwichowska Beata
  • Ciba Michał
  • Krupski Jarosław
geografia - opiekun p. Mirosława Rytczak
  • Kwidzińska Izabela
  • Chachaj Radosław
opiekun p. Irena Papke
  • Streng Adam
  • Kielas Alicja
matematyka - opiekun p. Maria Makaruk
  • Paradowski Wojciech
1983/1984

biologia - opiekun p. Eugenia Korzeniowska

  • Zamojski Grzegorz
  • Wysocki Piotr
geografia - opiekun p. Mirosława Rytczak
  • Chachaj Radosław
opiekun p. Irena Papke
  • Streng Adam
matematyka - opiekun p. Maria Makaruk
  • Paradowski Wojciech
fizyka - opiekun p. Marek Jasiński
  • Paradowski Wojciech
język rosyjski - opiekun p. Mirosława Raduła
  • Formella Joanna
  • Chromicz Agnieszka
1982/1983

historia - opiekun p. Honorata Szornak

  • Błędzka Katarzyna
matematyka - opiekun p. Maria Makaruk
  • Paradowski Wojciech
1980/1981 historia - opiekun p. Honorata Szornak
  • Delikat Katarzyna
  • Przygienda Antoni
język rosyjski - opiekun p. Mirosława Raduła
  • Pudliszewska Katarzyna
  • Główczewska Aldona
fizyka - opiekun p. Małgorzata Główczewska
  • Mazur Tomasz
matematyka - opiekun p. Danuta Stojecka
  • Dąbska Małgorzata
  • Behmke Jarosław
1979/1980

język rosyjski - opiekun p. Mirosława Raduła

  • Knyba Krzysztof
1978/1979

fizyka - opiekun p. Małgorzata Główczewska

  • Knyba Andrzej
język rosyjski - opiekun p. Mirosława Wilandt
  • Piastowska Danuta
  • Tyszkiewicz Andrzej
biologia - opiekun p. Eugenia Korzeniowska
  • Ludwińska Renata
1976/1977 matematyka - opiekun p. Maria Makaruk
  • Graczyk Janusz
  • Kamińska Janina
fizyka - opiekun p. Małgorzata Główczewska
  • Dalecki Piotr
biologia - opiekun p. Eugenia Korzeniowska
  • Radtke Waldemar
  • Płomień Zyta
język rosyjski - opiekun p. Mirosława Wilandt
  • Płomień Zyta
  • Kobiela Maria
1975/76

język rosyjski - opiekun p. Mirosława Wilandt

  • Mikołaszek Beata
  • Majewska Alicja
geografia - opiekun p. Maria Sulatycka
  • Wiśniewski Mirosław
fizyka - opiekun p. Małgorzata Główczewska
  • Jacek Jasiński
matematyka - opiekun p. Maria Makaruk
  • Jacek Jasiński
biologia - opiekun p. Eugenia Korzeniowska
  • Piotr Jasiński
1973/1974

biologia - opiekun p. Eugenia KorzeniowskaM

  • Michalik Maciej
  • Makurat Jadwiga
język rosyjski - opiekun p. Mirosława Wilandt
  • Alicja Bingoraj
matematyka - opiekun p. Maria Makaruk
  • Makurat Jadwiga
  • Michalik Maciej
  • Patelczyk Jarosław
1972/1973

biologia - opiekun p. Eugenia Korzeniowska

  • Makurat Jadwiga
1971/1972

matematyka - opiekun p. Maria Makaruk

  • Brzoska Ewa
  • Rąbca Bożena
  • Lademan Michał

Kalendarz

poniedziałek, 21 sierpnia 2017 r.
Dziś imieniny: Franciszka, Kazimiery, Ruty

Do końca wakacji zostało: 10 dni

Jesteś 3552777 gościem na naszej stronie

Szczęśliwy numer: 21

Fotogaleria

Fotogaleria więcej »